środa, 29 marca 2017

CRACOW FASHION WEEK 2017 - Fashion Day by Piotr Czak + Avatar Fashion Night na Solnej 1


W czwartek 23 marca wzięłam udział w Fashion Day - wydarzeniu zorganizowanym przez Piotra Czaka. Fashion Day dla uczniów krakowskich liceów odbył się o godzinie 10 w sali budynku ośrodka kultury 6 Brygady Powietrznodesantowej przy ul. Zyblikiewicza 1.

Plakat Fashion Day by Piotr Czak

Pierwszą część stanowił konkurs wiedzy o modzie. Pytania, które Piotr zadawał drużynom wyznaczającym się nawzajem były wyświetlane w formie prezentacji multimedialnej. Zakres wiedzy obejmował szeroko pojętą modę, z wyszczególnieniem miejsc, w których odbywały się ostatnie najważniejsze dla branży pokazy. Pytania dotyczyły także najbardziej rozpoznawalnych cech marek (motyw czaszek u Alexandra McQueena, czerwone podeszwy projektu Louboutin'a czy buty z kolekcji Rockstud od Valentino) i przeprowadzonych głośnych zmian, jak na przykład modyfikacja logotypu domu mody YSL przekształconego na minimalistyczne "Saint Laurent" - zgodnie z koncepcją dyrektora kreatywnego Hedi'iego Slimane'a.

Pokaz stylizacji uczestników Fashion Day

Następnie miała miejsce prezentacja wiosennych zestawów stworzonych przez uczestników konkursu. Z przedstawionych looków wyłoniono stylizacje zwycięzców - jedno pierwsze miejsce oraz ex aequo trzy drugie pozycje na podium. Wygrani otrzymali nagrody ufundowane przez firmę Selfieroom i Boogie Flowear oraz imienne dyplomy. Po krótkiej przerwie dla widowni odbył się kolejny pokaz - tym razem mogliśmy zobaczyć nową kolekcję marki The Hive - filmik z finału pokazu możecie zobaczyć na moim instagramie.
Sylwetki z nowej kolekcji marki The Hive

Moja stylizacja na czwartkowe pokazy - więcej już niedługo w osobnym poście!


Kolejnym pokazem, na który otrzymałam zaproszenie był Avatar Fashion Night przy ul. Solnej 1. W luksusowym butiku odbył się pokaz kolekcji Doroty GoldpointLitfashion z udziałem aktorek, poza tym futra od projektanta Gabriela Seweryna. Nie zabrakło również ubrań Bukowski oraz Furelle, które zostały zaakcentowane skórzanymi akcesoriami marki Gawor
Projekty Furelle ze skórzanymi akcesoriami od marki Gawor

Zaproszenie na pokaz Avatar Fashion Night w butiku przy Solnej 1


Share:

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Blog Design Created by pipdig